• Yıldız Çağ Karot

Hakkımızda

1996 yılından bu yana Konya'da kurulmuş olan Yıldız Çağ firmanın iki değerli kurucusu vardır. Biri Mehmet Çağ diğeri ise Ali Yıldız'dır. Türkiye'nin her yerine inşaat işleri ve yapım işlerinde karot ürünlerini sağlayarak müşterilerine zaman tasarrufu sağlar.


Misyon

Yıldız Çağ firma müşteri memnuniyetini,inşaat sektöründe karot konusunda devrim niteliğinde ürünleri müşterilerine sunacağını, her zaman gelişen teknolojiye özenle ilgi duyacağını, bununla birlikte kullanılan ve satışı devam eden malzemelerinin kaliteden asla ödün vermeyerek aynı zamanda fiyat konusunda da standartlar dahilinde olacağını kendisine vizyon edinmiştir.


Vizyon

Yaklaşık 21 yıllık olan bu firmanın misyonu, titizlikle ve özenle çalışma ruhundan gelir. Alınan her eleştiriye açık ve değişimi müşteri memnuniyetine paralel kullanmışlardır. Ürünlerinde kaliteden asla vazgeçmeyerek, planlı ve programlı çalışmayı kendilerine misyon edinmişlerdir. Zamanında teslimatın da dışına çıkıp en hızlı teslimi Yıldız Çağ firma olarak sunar. Güler yüzlü ekibi ve sorun çözüm merkezli çalışma prensipleri sayesinde müşteri memnuniyetini benimsemişlerdir.

Yorumlar (0)

Yorum yaz